KONST / Litografier / Fotopolymer 11698020
nr 1169 8020
Lena Möller
(f. 1946), Sverige
Fotopolymer, 2008, "Händelser", ET, signerad, numrerad 71/180, motivet: 17x15,5 cm
Lena Möller, svensk bildkonstnär född 1946 i Tranås.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:35:20
200 kr